Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie


Wstecz (powrót do bieżących publikacji z menu "Aktualności"
Powrót

Konferencja podsumowująca realizację projektu Profesjonalne kadry - lepsze jutro w roku 2011

Data publikacji: 2011-12-11

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej po raz trzeci pragnie uhonorować jednostki pomocy i integracji Społecznej, które najaktywniej uczestniczyły w proponowanych formach wsparcia realizowanych w ramach projektu systemowego pn.: Profesjonalne kadry - lepsze jutro. Głównym celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych pracowników służb społecznych w województwie zachodniopomorskim, stąd też wyróżnienie tytułem Lidera kształcenia ustawicznego w dziedzinie pomocy społecznej 2011 jest wyrazem uznania dla zaangażowania w samokształcenie i doskonalenie zawodowe.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Szczecinie rekomendował Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie do wyróżnienia za duże zaangażowanie w proces doskonalenia wiedzy i umiejętności w roku 2011.

Wręczenie statuetek Lidera nastąpi podczas Konferencji podsumowującej realizację projektu w roku 2011 w dniu 28 listopada w Hotelu JF Duet przy ul. Maszewskiej 19 w Goleniowie.
Wstecz (powrót do bieżących publikacji z menu "Aktualności"
Link do Europejskie Programy RegionalneLink do Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja RozwójLink do Biuletynu Informacji Publicznej