Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie


Wstecz (powrót do bieżących publikacji z menu "Aktualności"
Powrót

Pomoc Żywnościowa

Data publikacji: 2017-03-12

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie prowadzi nieodpłatną dystrybucję żywności w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.Podprogram 2016.
Żywność przekazywana jest z CARITASU Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej w Szczecinie, który w Podprogramie 2016 pełni funkcje organizacji partnera lokalnego.

Dystrybucja żywności prowadzona jest od XII.2016r . Do tej pory zostało przywiezione 13.558,66 kilogramów żywności. Żywność wydawana jest systematycznie, niezwłocznie po przywiezieniu do magazynu OPS w Gryfinie. W miesiącu marcu w dniach 21,22,23 i 24 zostaną wydane paczki żywnościowe w skład których, wejdą następujące produkty : makaron jajeczny, ryż biały, olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy, szynka drobiowa, szynka wieprzowa, pasztet wieprzowy, mleko UHT, oraz herbatniki.
Łącznie do wydania jest 6.600,66 kilogramów żywności.

Załączniki:

  1. Pomoc Żywnościowa - informacja (plik docx 72KB)

Wstecz (powrót do bieżących publikacji z menu "Aktualności"
Link do Europejskie Programy RegionalneLink do Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja RozwójLink do Biuletynu Informacji Publicznej