Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie


Wstecz (powrót do bieżących publikacji z menu "Aktualności"
Powrót

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Gryfinie ogłasza nabór

Data publikacji: 2019-07-30

"Opieka wytchnieniowa Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie informuje, iż w związku z wdrożeniem Programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. "Opieka wytchnieniowa - edycja 2019 - Moduł I, finansowanego z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych zaprasza do współpracy dwie osoby do realizacji zadania polegającego na świadczeniu usług opieki wytchnieniowej
w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej.
Usługa ta skierowana będzie dla dzieci do 16 roku życia z orzeczeniem
o niepełnosprawności łącznie ze wskazaniami: konieczności stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji, konieczności stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie leczenia, rehabilitacji i edukacji.
Realizowane zadanie będzie odnosiło się do potrzeb rodzin i będzie mogło być świadczone w formie usług opiekuńczych lub specjalistycznych usług opiekuńczych.
Osoby zainteresowane realizacją usług opiekuńczych muszą posiadać wykształcenie minimum średnie oraz cechować się wrażliwością, empatią oraz chęcią niesienia pomocy. Mile widziane doświadczenie lub kurs opiekuna.
Specjalistyczne usługi mogą być świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu m.in pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty.
Ofertę na świadczenie usług należy złożyć w sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Gryfinie, ul. Łużycka 12 do dnia 13.08.2019 r.

Wstecz (powrót do bieżących publikacji z menu "Aktualności"
Link do Europejskie Programy RegionalneLink do Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja RozwójLink do Biuletynu Informacji Publicznej