Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie

Powrót

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie otrzymał tytuł Organizacja Przyjazna Wolontariuszom.

Data publikacji: 2011-11-12

Po raz pierwszy w Polsce został zorganizowany konkurs przesz Sieć Centrów Wolontariatu, który pragnie uhonorować certyfikatem Organizację Przyjazną Wolontariuszom. Konkurs ma na celu wyróżnienie i promowanie pozytywnych przykładów organizacji i instytucji, które, na co dzień korzystając z wsparcia wolontariuszy, nie tylko przestrzegają obowiązujących norm prawnych, ale we współpracy tej idą o wiele dalej. Tworzą przyjazne środowisko pracy dla wolontariuszy, dbają o ich rozwój, właściwą organizację i koordynację pracy, wspierają w codziennych aktywnościach.Zgłoszenia Ośrodka Pomocy Społecznej w Gryfinie dokonała Koordynator Punktu Pośrednictwa Pracy Wolontarystycznej Pani Bożena Stawiarska w dniu 9 września 2011 r.

Kapituła ogólnopolska w dniu 30 września 2011 r. wybrała laureatów, którym Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce, przyzna certyfikat Organizacja Przyjazna Wolontariuszom. Wśród wybranych laureatów jest również Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie.

Wręczenie certyfikatów nastąpi podczas Gali Wolontariatu w dniu 1 grudnia 2011 r. w Warszawie.
Link do Europejskie Programy RegionalneLink do Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja RozwójLink do Biuletynu Informacji Publicznej