Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie

Powrót

Podsumowanie stycznia w Centrum Aktywności Lokalnej

Data publikacji: 2016-02-03

Styczeń w Centrum Aktywności Lokalnej w Gryfinie nie należał do nudnych. Luty w CAL-u zapowiada się nie mniej emocjonująco. Zaplanowano kolejne atrakcje dla mieszkańców Gminy GryfinoStyczeń w Centrum Aktywności Lokalnej w Gryfinie nie należał do nudnych. W ramach stałych zajęć w każdy wtorek i czwartek spotykał się prowadzony przez Violinę Janiszewską Teatr Bomba Bomba w ramach swoich warsztatów arteterapeutycznych. Członkom Bomby udało się kilka razy zaprezentować swój repertuar szerszej publiczności, m.in. gryfińskim przedszkolakom. Regularnie funkcjonował także Gryfiński Klub Seniora organizując np. kulinarne spotkanie z p. Markiem Kozaneckim. W styczniu mieszkanki Gryfina brały też chętny udział w próbach dotyczących nauki układu tanecznego związanego z ogólnopolską akcją przeciwko przemocy wobec kobiet pn. Nazywam się miliard. Organizatorami akcji są CAL oraz Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, zaś finał akcji zaplanowano na 11. lutego (niedziela) na Gryfińskim Nabrzeżu. Urozmaiceniem czasu dla naszej lokalnej społeczności były również warsztaty karnawałowe dla dzieci oraz pierwsze z cyklu spotkanie przy piosence w formie karaoke dla małych i dużych.
Luty w CAL-u zapowiada się nie mniej emocjonująco. Zaplanowano kolejne atrakcje dla mieszkańców Gminy Gryfino, jak chociażby warsztaty decoupage, które poprowadzi p. Stanisława Gągolińska. Więcej informacji o tym co za nami i co przed nami można znaleźć na bieżąco na naszym profilu na Facebooku, a szczegółowy harmonogram do podejrzenia na stronach internetowych OPS oraz Gryfina.
Link do Europejskie Programy RegionalneLink do Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja RozwójLink do Biuletynu Informacji Publicznej